Obchodné podmienky

Všeobecné Obchodné Podmienky
Obchodné podmienky pre internetový obchod Ribs.sk

Objednávka
Pre objednanie tovaru nie je potrebná registrácia ani prihlásenie. Pri objenávke nad 25,-€ si vyhradzujeme právo objednávku telefonicky overiť na vami zadanom čísle. V prípade neúspešného overenia nebudeme objednávku akceptovať. Pokiaľ nie je objednávka vyrobená, je možné ju zrušiť telefonicky na 0904 099 229.

Platba
Platbu je možné zrealizovať: a) Pri prevzatí tovaru, a to hotovosťou, gastro lístkami alebo platobnými kartami. Pri platbe platobnou kartou je nutné tento spôsob úhrady hlásiť vopred už pri objednaní tovaru. b) Pre platbu na faktúru je potrebné vopred požiadať o túto formu úhrady zaslaním e-mailu na ribs@ribs.sk. Po schválení bude zákazník zaradený medzi zákazníkov platiacich na faktúru a bude mu pridelené ID, ktoré je nutné zadať pri objednávke. Ak zákazník zadá ID pri objednávke, nie je nutné zadať iné údaje. Splatnosť faktúry je 14 dní, prípadne dohodou.

Dodacie a platobné podmienky
V prípade dodania kuriérskou službou Ribs.sk cena za dovoz závisí od adresy doručenia. Pri prevzatí tovaru priamo na prevádzke, teda pri osobnom odbere, sa cena za donášku neúčtuje.

Predávajúci sa zaväzuje:
Dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka dodať tovar v dohodnutej cene, adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania – cca 1 hodina až 1 hodina a 30 min. V prípade, že objednávku nie je možné splniť (dodať) bude zákazník kontaktovaný operátorom a bude mu ponúknutý podobný produkt. V prípade, že objednávku nie je možné doručiť v dohodnutej lehote je zákazník kontaktovaný operátorom na dohodnutie ďalšieho postupu. Predávajúci je ďalej povinný vystaviť a priložiť daňový doklad – pokladničný blok, prípadne na požiadanie faktúru.

Kupujúci sa zaväzuje:
Prevziať objednaný tovar a zaplatiť za objednaný tovar.

Reklamácie
Reklamácie sú vybavované: 0903 718 111, ribs@ribs.sk, alebo osobne u kuriéra pri dodaní objednávky.

Záruka
Záruka platí max. 30 min. po dodaní tovaru. Tovar je možné reklamovať ak nezodpovedá kvalite a druhu objednaného tovaru, pre reklamáciu musí byť zachovaných 75% objemu z tovaru. Predmetom reklamácie pri dodaní kuriérskou službou nemôže byť dodržanie výdajnej teploty tovaru. V prípade špecifickej reklamácii je možné pri reklamácii akceptovať menej ako 75% objemu z tovaru. Na základe dohody so zákazníkom je vykonaná náprava (výmena tovaru, vrátenie peňazí, alebo iná kompenzácia).

Spôsob vrátenia tovaru
a) osobne
b) prostredníctvom kuriéra Ribs.sk

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie
a) pri hotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime ihneď v hotovosti
b) pri bezhotovostnej platbe za objednávku peniaze vrátime do 30 dní dobropisom na účet platiteľa

V prípade Vášho záujmu o ďaľšie informácie, Vám radi odpovieme na 0903 718 111 alebo ribs@ribs.sk

Kvalita na prvom mieste


Za čerstvosť a vysokú kvalitu rebierok ručí rebierkami preslávený Mamut Pub.

Férové ceny


Ceny sú udávané za plnohodnotné porcie s oblohou, chlebíkom a obalom.

Rýchla donáška


Príprava rebierok si vyžaduje svoj čas. Nám sa podarilo skrátiť čas donášky na minimum.

Už viac ako rok sme čakali na avizované spustenie rozvozu rebierok. Za nás môžeme povedať len jedno: Konečne...
Monika a spol.
Mamut Pub má dlhodobo najlepšie hodnotené grilované rebierka zo všetkých podobných ponúk na našom portáli.
Zamenej.sk
Najprv sme chceli grilovať, ale potom nás napadlo, že si možeme rovno objednať od vás. To pivo zadarmo nás dostalo.
Feedback z FB